Masz pytania ?   +48   510 181 210
Kids Pony Club

Nauka jazdy konnej

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka wszystkie osoby, bez względu na wiek, które chciałyby rozpocząć przygodę z jeździectwem.

Posiadamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy do każdego jeźdźca podchodzą w sposób indywidualny co pomaga zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły w trakcie prowadzenia zajęć. Do każdego jeźdźca i jego stopnia zaawansowania dopasowany jest indywidualnie rodzaj treningu oraz koń. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych jeźdźców jak i efektywność treningów.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia. Początkowo są to oprowadzanki wraz z elementami Pony Games (są to zabawy takie jak przenoszenie przedmiotów z jednego miejsca na drugie, pokonywanie przeszkód, czy też wykonywanie różnych zadań z grzbietu kuca specjalnie do tego przystosowanego). Zajęcia tego typu trwają 20 min.

Kolejnym etapem nauki jest praca na lonży (60 min.), którą rozpoczynamy w zależności od samodzielności dziecka jednak przeważnie jest to 6-ty rok życia. Dzieci już bez asekuracji siedzą samodzielnie w siodle na kucu, który na długiej linie (lonży) jest prowadzony przez instruktora po kole. Początkowo w stępie, następnie jeżeli dziecko robi postępy w kłusie i ostatnim etapem jest nauka galopu. Wprowadzane są powoli elementy kierowania koniem, zatrzymywania itp.

Jazda rekreacyjna jest dla osób, które samodzielnie poruszają się w dwóch podstawowych chodach, w stępie i kłusie. Zajęcia trwają 60 min. i są prowadzone jako lekcje indywidualne lub grupowe.

W ramach pracy na lonży jak i jazd rekreacyjnych wliczony jest czas na obowiązkową naukę czyszczenia konia jak i siodłania (ok. 10/15 min.)

Dla jeźdźców zaawansowanych oferujemy treningi skokowe, ujeżdzeniowe jak również przygotowanie do egzaminów na odznaki jeździeckie.

Zajęcia odbywają się od wtorku do niedzieli. Przed przyjazdem należy umówić się telefonicznie na dany dzień i godzinę.

Nasze konie rekreacyjne

Wkrótce
more >

Wkrótce
more >

Nasza Oferta

Jeżeli w okolicy nie ma ciekawego miejsca do zorganizowania tego jednego, wspaniałego dnia w roku jakim są urodziny dziecka to może właśnie w naszej stajni Twoja pociecha wraz ze swoimi koleżankami i kolegami może spędzić niezapomniane chwile. Poznać świat koni, jak żyją, co jedzą i może rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem.
Oferta dostępna wkrótce
JAZDY JEDNORAZOWE

Jazda w grupie max. 2-3 os. (60 min.) 50 zł
Jazda na lonży (45 min.) 50 zł
Jazda indywidualna na życzenie (60 min.) 60 zł
Trening skokowy dla zaawansowanych (60 min.) 80 zł
Teren dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych (samodzielnie galopujących) (60 min.) 70 zł
Teren dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych (samodzielnie galopujących) (120 min.) 120 zł
Podstawy woltyżerki (60 min.) 70 zł
Oprowadzanka z elementami Pony Games (20 min.) 30 zł
Blok zajęć teoretycznych dla dzieci od 7 lat (60 min.) min. 6 osób.– zajęcia raz w tygodniu 15 zł – płatne z góry za cały miesiąc.

Karnety na jazdy grupowe:

5 jazd – 225 zł (1 miesiąc)
9 jazd – 400 zł (1 miesiąc)
16 jazd – 700 zł (2 miesiące)

Karnety na jazdy indywidualne:

5 jazd – 270 zł (1 miesiąc)
9 jazd – 480 zł (1 miesiąc)
16 jazd – 840 zł (2 miesiące)
Wkrótce